• iletisim@otobusfirmalari.com
  • 0555 555 55 55
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
4,305 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Cengiz Doğan
  • ADRES: PANAYIR MAH. İSTANBUL CAD. NO:421A İÇ KAPI NO:3 OSMANGAZİ-BURSA
  • TELEFON: 444 0 562
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00-18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 23:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Türkiye’nin en öncü karayolunda insan taşımacılığı yapan otobüs firması olan Kamil Koç Turizm, Kamil Koç tarafından 1926 yılında faaliyete başlamıştır. İlk olarak Bursa merkezli kurulan bir otobüs şirketidir.
Bünyesinde çalıştırdığı 1100’den fazla araç ile geniş bir filoya sahiptir. Yıl içerisinde 67 şehir ve 287 ilçeye düzenlediği seferler ile hizmet vermektedir. Yıl içerisinde ortalama 35.000 adet sefer düzenleyen Kamil Koç Turizm firması ortalama 17 milyon yolcu taşımıştır. Son sekiz yıl içerisinde taşıdığı yolcu sayısını % 134 oranında artırmıştır.

 

Kamil Koç Turizm firması 1926 yılından beri yaptığı seferler ile tecrübeli hizmet anlayışı dahilin de her geçen gün daha da büyüyen ve kendisini geliştiren bir firmadır.

 

Kamil Koç Turizm şuan Türkiye’nin en büyük 500 firması arasında bulunan bir şirkettir.

 

Kamil Koç Turizm Türkiye’nin ilk otobüs firmasıdır (1926). İlklerin firması Kamil Koç Turizm 1933 yılında Bursa-Ankara arasında ilk kez yolcu taşımacılığı yapan firmadır. 1949 yılında da İstanbul-Ankara arasında müşterilerine otobüslerle taşımacılık hattı sağlayan ilk otobüs firması olmaktadır.

 

Kamil Koç Turizm, şirket bünyesinde ortalama 5000 adet personel çalıştırmaktadır. Bu çalışan personeller güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiştir. Personeller işe başlamadan önce eğitim departmanların da eğitime tabi tutulmaktadır. Bu eğitimler sonrası müşterilere hizmet vermektedirler.

 

Kamil Koç Turizm Firmasının Misyonu

Karayolu insan taşımacılığında tecrübesi ile ilkleri ve yenilikleri müşterilerine sunan firma sürekli müşteri memnuniyeti sağlamak ve bu sektörde referans sağlamak şirketin misyonudur.

 

Kamil Koç Turizm Firmasının Müşterilerine Sunduğu Olanaklar
Türkiye’nin insan taşımacılığında öncü firmalarından olan Kamil Koç Turizm, kaliteli ve konforlu bir hizmeti müşterilerin sunmaktadır. Yolculuk sırasında güler yüzlü personel tarafından müşterilere hizmet verilmektedir. Müşterilerin rahatlığı için dizayn edilmiş olan ergonomik koltukların arkasında kişiye özel televizyonlar yer almaktadır. Yolculuk sırasında müşterilere kablosuz internet hizmeti sunulmaktadır. Yolculuk sırasında güler yüzlü personel tarafından müşterileri sıcak-soğuk içecek, tatlı-tuzlu yiyecek ikramı yapılmaktadır.

 

Müşterilerin gidecekleri noktaya tam olarak ulaşmaları için servisi hizmeti sunulmaktadır. Türkiye’nin pek çok noktasına servisler vardır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.